Valtiopaivaasia KK 28/2007

KK 28/2007 vp

Kirjallinen kysymys: Kansanedustajaksi valitun jäsenyys europarlamentissa

Kysymys jätetty

Pvm

24.04.2007

Kansanedustaja

Laitinen, Reijo /sd

Annettu tiedoksi ministeriölle

Pvm

27.04.2007

Ministeriö

Oikeusministeriö

Vastaus annettu

Pvm

15.05.2007

Vastaaja

Oikeusministeri Tuija Brax

Vastaus ilmoitettu täysistunnossa saapuneeksi

Pvm

15.06.2007

Istuntopöytäkirja
PTK 41/2007 vp

​​​​