Valtiopaivaasia KK 59/2012

KK 59/2012 vp

Kirjallinen kysymys: Ulkomailla äänestämisen helpottaminen

Kysymys jätetty

Pvm

16.02.2012

Kansanedustaja

Virolainen, Anne-Mari /kok

Annettu tiedoksi ministeriölle

Pvm

17.02.2012

Ministeriö

Oikeusministeriö

Vastaus annettu

Pvm

07.03.2012

Vastaaja

Oikeusministeri Anna-Maja Henriksson

Vastaus ilmoitettu täysistunnossa saapuneeksi

Pvm

16.03.2012

Istuntopöytäkirja
PTK 25/2012 vp

​​​​