Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Markus Aaltonen

Markus Aaltonen

Kansanedustajana   27.09.1975–21.03.1991, 24.03.1995–23.03.1999

Ammatti / arvo:
taloustieteiden maisteri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV