Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Mikko Elo

Mikko Elo

Kansanedustajana   24.03.1979 - 21.03.1991, 24.03.1995 - 20.03.2007

Ammatti / arvo:
filosofian lisensiaatti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV