Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Olli Immonen

Olli Immonen

Perussuomalaisten eduskuntaryhmä

Kansanedustajana   20.04.2011 - 05.11.2015, 06.11.2015 -

Puhelin:
09 432 3049
Sähköposti:
olli.immonen(at)eduskunta.fi
Ammatti / arvo:
turvallisuusvalvoja
Vaalipiiri:
Oulun vaalipiiri 20.04.2011 -
Toimielinjäsenyydet ja tehtävät:
Perustuslakivaliokunta (varajäsen) 30.06.2017 -
Tarkastusvaliokunta (jäsen) 09.06.2015 -
Ympäristövaliokunta (jäsen) 30.06.2017 -
Yleisradio Oy:n hallintoneuvosto (jäsen) 09.06.2015 -
Avustaja:
Jenna Simula,  
Puhelin: 09 432 4049
Sähköposti: jenna.simula(at)eduskunta.fi

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV

Kansanedustajan ilmoittamat sidonnaisuudet ja tulot