Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Pirjo-Riitta Antvuori

Pirjo-Riitta Antvuori

Kansanedustajana   21.03.1987 - 23.03.1995, 02.10.1996 - 18.03.2003

Ammatti / arvo:
erikoissairaanhoitaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV