Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Ilkka Joenpalo

Ilkka Joenpalo

Kansanedustajana   21.03.1987 - 21.03.1991, 24.03.1995 - 14.09.1997

Ammatti / arvo:
puheenjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV