Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juhani Laitinen

Juhani Laitinen

Kansanedustajana   24.03.1979 - 25.03.1983, 21.03.1987 - 21.03.1991

Ammatti / arvo:
metsänhoitaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV