Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Heikki Järvenpää

Heikki Järvenpää

Kansanedustajana   24.03.1979 - 21.03.1991, 01.09.1998 - 23.03.1999

Ammatti / arvo:
valtiotieteen maisteri, johtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV