Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Riitta Myller

Riitta Myller

Kansanedustajana   21.03.1987–23.03.1995, 20.04.2011–16.04.2019

Ammatti / arvo:

yhteiskuntatieteiden maisteri, toimittaja