Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Tellervo Renko

Tellervo Renko

Kansanedustajana   04.02.1986 - 21.03.1991, 01.11.1991 - 23.03.1995

Ammatti / arvo:
filosofian maisteri, lukion rehtori

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV