Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Matti Saarinen

Matti Saarinen

Kansanedustajana   21.03.1987 - 21.03.1991, 24.03.1995 - 21.04.2015

Ammatti / arvo:
sosionomi, talousjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV