Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Pauli Uitto

Pauli Uitto

Kansanedustajana   27.09.1975 - 25.03.1983, 02.12.1986 - 21.03.1991

Ammatti / arvo:
ammattiyhdistystoimitsija

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV