Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Iivo Polvi

Iivo Polvi

Kansanedustajana   22.03.1991–23.03.1999, 02.02.2001–20.03.2007

Ammatti / arvo:
hallintotieteiden maisteri, tilintarkastaja, JHTT, HTM

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV