Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Markku Rossi

Markku Rossi

Kansanedustajana   22.03.1991–23.03.1995, 31.03.1999–20.07.1999, 01.10.2000–16.04.2019

Ammatti / arvo:
päätoimittaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV