Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Ismo Seivästö

Ismo Seivästö

Kansanedustajana   22.03.1991–23.03.1995, 24.03.1999–18.03.2003

Ammatti / arvo:
humanististen tieteiden kandidaatti, pastori

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV