Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Tero Mölsä

Tero Mölsä

Kansanedustajana   22.03.1991 - 23.03.1995, 04.04.1995 - 23.03.1999, 31.03.1999 - 18.03.2003

Ammatti / arvo:
agrologi, maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV