Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Timo Ihamäki

Timo Ihamäki

Kansanedustajana   24.03.1979–25.03.1983, 04.05.1993–18.03.2003

Ammatti / arvo:
lääketieteen ja kirurgian tohtori

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV