Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Reino Ojala

Reino Ojala

Kansanedustajana   24.03.1995 - 23.03.1999, 19.03.2003 - 20.03.2007

Ammatti / arvo:
toiminnanjohtaja, liikunnanohjaaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV