Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Harry Wallin

Harry Wallin

Kansanedustajana   24.03.1999–20.03.2007, 04.07.2014–16.04.2019

Ammatti / arvo:
veturinkuljettaja, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV