Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Tapani Mäkinen

Tapani Mäkinen

Kansanedustajana   28.03.2003 - 20.07.2004, 21.03.2007 - 21.04.2015

Ammatti / arvo:
toimitusjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV