Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Matti Asunmaa

Matti Asunmaa

Kansanedustajana   23.03.1970 - 07.10.1972, 17.10.1972 - 23.03.1979

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV