Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Vappu Heinonen

Vappu Heinonen

Kansanedustajana   21.07.1951 - 19.02.1962, 05.04.1966 - 22.03.1970

Ammatti / arvo:
lastenhoidontarkastaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV