Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Erkki Korhonen

Erkki Korhonen

Kansanedustajana   27.09.1975 - 23.03.1979, 27.09.1979 - 25.03.1983

Ammatti / arvo:
koulunjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV