Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Lauri Linna

Lauri Linna

Kansanedustajana   23.03.1970 - 07.10.1972, 17.10.1972 - 26.09.1975

Ammatti / arvo:
agrologi

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV