Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Aune Mänttäri

Aune Mänttäri

Kansanedustajana   21.01.1972 - 07.10.1972, 17.10.1972 - 26.09.1975

Ammatti / arvo:
kauppapuutarhuri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV