Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Aulis Sileäkangas

Aulis Sileäkangas

Kansanedustajana   05.04.1966 - 22.03.1970, 22.01.1972 - 26.09.1975

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV