Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Jussi Annala

Jussi Annala

Kansanedustajana   21.10.1930–31.08.1939, 06.04.1945–20.07.1951

Ammatti / arvo:

kirkkoherra, lääninrovasti