Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Astala

Juho Astala

Kansanedustajana   01.03.1910 - 01.02.1914, 03.06.1918 - 31.03.1919

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV