Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Immanuel Bäck

Immanuel Bäck

Kansanedustajana   05.09.1922 - 30.04.1924, 02.09.1927 - 20.10.1930

Ammatti / arvo:
kirkkoherra, lääninrovasti

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV