Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Hilda Hannunen

Hilda Hannunen

Kansanedustajana   23.11.1920–04.09.1922, 05.09.1922–17.10.1923

Ammatti / arvo:
kutoja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV