Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Uno Hildén

Uno Hildén

Kansanedustajana   21.10.1930–31.08.1933, 01.09.1936–05.04.1945

Ammatti / arvo:
agronomi, maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV