Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Ture Hollstén

Ture Hollstén

Kansanedustajana   06.04.1945 - 21.07.1948, 21.07.1951 - 28.03.1954

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV