Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

August Hyöki

August Hyöki

Kansanedustajana   04.04.1917 - 31.10.1917, 18.06.1918 - 31.03.1919

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV