Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Mikko Jaskari

Mikko Jaskari

Kansanedustajana   02.02.1914 - 03.04.1917, 18.03.1920 - 01.09.1927

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, taloustirehtööri

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV