Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Emil Jokinen

Emil Jokinen

Kansanedustajana   02.09.1927 - 31.08.1939, 13.06.1944 - 05.04.1945

Ammatti / arvo:
esittelijä, pienviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV