Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Eetu Jussila

Eetu Jussila

Kansanedustajana   01.08.1929 - 20.10.1930, 19.10.1931 - 31.08.1933

Ammatti / arvo:
agrologi, maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV