Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Emil Jutila

Emil Jutila

Kansanedustajana   02.09.1927 - 20.10.1930, 01.09.1933 - 31.08.1939

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV