Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Lauri Järvi

Lauri Järvi

Kansanedustajana   06.04.1945 - 21.07.1948, 29.03.1954 - 21.07.1958

Ammatti / arvo:
kansakoulunopettaja, kouluneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV