Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Matti Kekki

Matti Kekki

Kansanedustajana   01.03.1910 - 31.01.1911, 01.04.1919 - 04.09.1922

Ammatti / arvo:
agronomi, maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV