Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Juho Kirves

Juho Kirves

Kansanedustajana   22.05.1907–01.02.1914, 01.11.1917–16.05.1918

Ammatti / arvo:
viilaaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV