Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Yrjö Komu

Yrjö Komu

Kansanedustajana   04.04.1917 - 31.10.1917, 05.09.1922 - 01.09.1927

Ammatti / arvo:
piirisihteeri, asioitsija

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV