Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Artturi Koskinen

Artturi Koskinen

Kansanedustajana   22.07.1948 - 21.07.1958, 20.02.1962 - 22.03.1970

Ammatti / arvo:
pienviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV