Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Matti Kuusio

Matti Kuusio

Kansanedustajana   27.09.1975 - 23.03.1979, 26.03.1983 - 20.03.1987

Ammatti / arvo:
viilaaja, toimitsija

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV