Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kaarlo Lanne

Kaarlo Lanne

Kansanedustajana   01.03.1910 - 01.02.1914, 01.11.1917 - 04.09.1922

Ammatti / arvo:
maanviljelijä, kunnallisneuvos

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV