Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Ivar Lantto

Ivar Lantto

Kansanedustajana   01.08.1908 - 31.05.1909, 04.04.1917 - 31.03.1919

Ammatti / arvo:
kansakoulunopettaja, talonomistaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV