Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Matti Latvala

Matti Latvala

Kansanedustajana   01.06.1909 - 03.04.1917, 01.04.1919 - 04.09.1922

Ammatti / arvo:
maanviljelijä

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV