Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Pentti Liedes

Pentti Liedes

Kansanedustajana   29.03.1954 - 04.04.1966, 23.03.1970 - 25.03.1983, 21.12.1983 - 06.08.1985

Ammatti / arvo:
kirvesmies

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV