Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Taavi Lindman

Taavi Lindman

Kansanedustajana   21.10.1930 - 31.08.1936, 09.12.1941 - 04.11.1944

Ammatti / arvo:
piiriasiamies

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV