Ohita valintanauhan komennot
Siirry pääsisältöön

Kalle Lumio

Kalle Lumio

Kansanedustajana   01.06.1909–31.01.1911, 17.10.1919–04.09.1922

Ammatti / arvo:
toimitusjohtaja

Päättyneet jäsenyydet ja eduskuntatehtävät

CV